Telekom Ağ ve Altyapı 21 OCAK 2014 / 20:25

Şimdi ücretsiz

Informatica PowerCenter Express Edition şimdi ücretsizİşletmenin veya projenin büyüklüğü ne olursa olsun, PowerCenter Express Edition ile birden fazla projeyi destekleyebilir; projeler arasında tekrar kullanımı teşvik edebilir; mevcut sistemler, uygulamalar ve teknoloji standartları ile beraber çalışabilir; bugünün küçük çaplı projelerini, yarının karmaşık mimarilerine dönüştürebilirsiniz.

Kolay ve hızlı kurulumu olan Kullanımı PowerCenter Express kapsamlı ETL (Extract-Transform-Load) ve veri akış sürecinde istenilen noktayı test etme imkanı sağlıyor.  Kaynak erişimi, yardımcı döküman avantajı, veri profillendirme, üstveri kullanımı, yüksek performans'ta uyumlandırma özellikleri de, şimdi ücretsiz olan ürünle her ölçekte kuruluşun ve her kullanıcının kolaylıkla erişebilmesi ve kullanım kolaylığı sağlaması mümkün.

Bu teknolojinin ücretsiz versiyonuna http://www.komtas.com/bizden-haberler/informatica-powercenter-express-edition-simdi-ucretsiz linkinden erişilebilir.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun