Telekom Ağ ve Altyapı 06 EKİM 2010 / 12:46

Oracle Passlogix'i satın alıyor

Bu sayede Oracle Kimlik Yönetimi ailesine yeni yetenekler eklenecek.

Bu sayede Oracle Kimlik Yönetimi ailesine yeni yetenekler eklenecek.


Oracle, kurumsal tekli oturum açma (ESSO) çözümleri sahibi Passlogix'i satın alma konusunda anlaştı. Satın alma sürecinin başarılı bir "OEM" ilişkisini izlemesi sayesinde, Oracle daha derin bir entegrasyon sürecini hayata geçirme şansı bulacak. Passlogix ürünleri şirketlerin sunucu-işlemci, ana bilgisayar ve web tabanlı uygulamalarında SSO kullanımıyla güvenliğin gelişim ve basitleştirilmesine yardımcı oluyor.

Bu kombinasyon, işletmelerin kimlik yönetimi, kimlik denetim ve doğrulama insiyatiflerini daha yüksek entegrasyon kabililiyetiyle  iyileştirmeleri için baştan sona kimlik yönetim çözümleri sağlıyor.

Passlogix ürünleri İletişim, Finans, Devlet, Sağlık ve Perakende gibi birçok sektörde öncü firmalar tarafından tercih edilerek kullanılıyor.

Finansal detayları belirtilmeyen satın alma işleminin bu sene tamamlanması bekleniyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun