Telekom Ağ ve Altyapı 22 TEMMUZ 2009 / 05:20

Nortel müşterilerinden Avaya'ya olumlu cevap

Uluslararası Nortel Networks Kullanıcılar Birliği (INNUA), Kurumsal Çözümler işi için Avaya'nın satın alımını desteklediğini açıkladı.

Uluslararası Nortel Networks Kullanıcılar Birliği (INNUA), Kurumsal Çözümler işi için Avaya'nın satın alımını desteklediğini açıkladı.


Dünya çapında 4 binden fazla Nortel müşterisi, satın alımın şirketin enerji ve çözümlerini yeniden çözümler üzerinde odaklamasını sağlayacağı görüşünde.


INNUA Yöneticisi Victor Bohnert: "Nortel'in iflası yüzünden çözümlerdeki gücü gölgelendi. Nortel'in bu alandaki gücünü hiçbir zaman sorgulanma gereği duymadık. Avaya ile çok daha güçlü bir pazar stratejisi, ve şirket için daha güçlü bir pazar pozisyonu gelişecektir" dedi.


INNUA Başkanı Steve Ford: "Ortalama olarak INNUA üyeleri Nortel çözümlerini NNUA üyesi olmayanlara oranla 5 kat daha fazla kullanıyor. Onların Nortel ürünlerine olan sadakati, müşteri tabanını Nortel'in en aktif değerlerinden biri yapıyor " diyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun