Telekom Ağ ve Altyapı 06 MART 2012 / 15:37

Kablosuz bağlantınızın hızını artırın

Cisco, bulut hizmetlerine sorunsuz erişim, tüm kablosuz cihazlarda yüksek kalitede ve kesintisiz bağlantı beklentisiyle Cisco Aironet 3600 Series Access Point’i geliştirdiğini duyurdu, FATİH projesine göz kırptı.2015 yılında tüm dünyada 7,1 milyar mobil cihaz olacağı beklentisiyle birlikte söz konusu kablosuz bağlantı altyapısı ihtiyacının tam anlamıyla karşılanmasını sağlama adına geliştirilen seri, herhangi bir kablosuz cihazın performansını yüzde 30’a kadar arttırarak, kablosuz bağlantıların yavaşlamasını önlemeyi hedefliyor.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Cisco Türkiye Genel Müdürü Ümit Cinali, Türkiye’de internet kullanımına paralel olarak insanların akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarları kullanarak herhangi bir yerden internete girmek istemesinin kablosuz bağlantı alt yapısına olan ihtiyacı her geçen gün arttırdığını söyledi.

Cinali, yüksek kalitede bir kablosuz bağlantı altyapısının üretim, sağlık, turizm gibi sektörlerin yanı sıra FATİH projesinde olduğu gibi eğitim alanında da ülkenin dönüşümüne katkı sağlayacağını ifade etti.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun