Telekom Ağ ve Altyapı 11 HAZİRAN 2010 / 13:44

Cisco, tasarım danışmanlığı şirketi MOTO'yu satın alıyor

Cisco, MOTO Development Group'u satın alarak tüketici ürünleri alanında güçlenmeyi hedefliyor.

Cisco, MOTO Development Group'u satın alarak tüketici ürünleri alanında güçlenmeyi hedefliyor.


Cisco, tüketicilere yönelik ürün ve ürün stratejileri geliştiren tasarım danışmanlığı şirketi MOTO Development Group'u satın alıyor. San Francisco merkezli şirket, Cisco'nun tasarım konusundaki ekibini güçlendirerek, tüketici ürünleri geliştirme konusunda izlenen yol haritasına katkıda bulunacak.

2010 mali yılının son çeyreğinde tamamlanması beklenen satın alma işleminin maliyeti konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmazken, MOTO'nun Cisco'ya katılması ile birlikte MOTO çalışanlarının Cisco Tüketici Ürünleri ekibine dahil olacağı bildirildi.

Fortune 500 şirketlerinden küçük işletmelere kadar birçok kuruma inovatif ürünler geliştirme konusunda destek olan MOTO, Cisco'nun Flip video ürün ailesinin geliştirilmesinde de rol oynamıştı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun