Telekom Ağ ve Altyapı 19 ARALIK 2014 / 09:46

Ağ Teknolojileri ve Telekomünikasyon kitabının üçüncü baskısı hazır

Dr. Cebrail Taşkın'ın kendine özgü, akıcı ve sade üslubu ile hazırlanan Ağ Teknolojileri ve Telekomünikasyon kitabının üçüncü baskısı okurlarla buluştu. Uzun süren çalışmalar sonucu hazırlanan Ağ Teknolojileri ve Telekomünikasyon kitabı, akademik bilgiler ve deneyimler ile kazanılan pratik bilgileri okuyuculara yalın bir dille anlatılıyor. Kitapta, modülasyon, uydu sistemleri, GSM şebekeleri, genişbant teknolojileri gibi birçok konua okuyucular aydınlatılırken, kitap giriş seviyesinden, profesyonel ağ çalışanlarına kadar geniş bir kesime hitap ediyor.

Dr. Cebrail Taşkın tarafından hazırlanan Ağ Teknolojileri ve Telekomünikasyon kitabının üçüncü baskısı kitapçılardaki yerini aldı.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun