_surmanset 06 ŞUBAT 2013 / 14:24

ZyXEL WAP3205 V2: Hızlı mı? Hızlı. Kapsıyor mu? Kapsıyor.

Hızlı mı? Hızlı. Kapsıyor mu? Kapsıyor.

ZyXEL, hız ve kapsama alanıyla iddialı bir model WAP3205 v2 kablosuz erişim noktasını kullanıcıların hizmetine sundu. Yüksek performans ve geniş kapsama alanı sunan cihaz hızlı veri aktarımı sağladığı gibi, çok fonksiyonlu tasarıma ve kullanıcı dostu özelliklere sahip.

Ürün, ev ve ofis kullanıcılarına sesleniyor. Yeni nesil 802.11n standardını destekleyen 300 Mbps hızındaki kablosuz ağ erişim noktasına ek olarak iki adet 5dB antenle tüm koşullarda veri alımı ve iletimini kolaylıkla gerçekleştiren cihaz, tasarımıyla da öne çıkıyor.

Çalışma modlarından sadece biri olan Universal Repeater modu ile kablosuz ağların kapsamını genişletebilen WAP3205 v2, üzerinde bulunan donanımsal anahtarla bu modlar arasında geçiş yapılmasında imkan tanıyor.

Ürün Access Point (Repeater, Bridge), Wireless Client, Universal Repeater gibi çalışma modlarını destekliyor ve kablosuz ev ve ofis ortamında çok amaçlı olarak kullanılabiliyor.

Yüksek çözünürlüklü video için tasarlandı

300 Mbps veri transfer hızıyla yüksek hızlı ağ bağlantı imkânı veren ürünle yüksek çözünürlüklü videoları kesintisiz izlemek mümkün. WAP3205 v2 ile farklı kullanıcı grupları, birden çok SSID desteği sayesinde farklı ağlara erişebiliyor.

Ağ altyapısını esnek ve verimli bir hale getiren ürün, güvenlik ve gizliliğe dair fonksiyonlarıyla da dikkat çekiyor. Güçlü kablosuz sinyallerle sürekli bağlantı sağlayan ürün, cihaz aktif olarak kullanılmadığında kablosuz çalışma modunu kapatarak enerji kaybını engelliyor.

WAP3205 v2 ayrıca kullanıcılarına tek bir tuşa basarak veya otomatik oluşturulan bir PIN kodunu girerek ağ üzerindeki bir aygıtın kimliğini doğrulayabilme imkanı da veriyor.
ETİKETLER : wap3205 wap3205 v2 zyxel
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun