_surmanset 14 ŞUBAT 2013 / 15:59

YouTube Tokyo'da stüdyo açtı

YouTube Tokyo'da stüdyo açtı

Açtı ki, kullanıcılar gelip serbestçe kullansın ve sitede yayınlamak için daha da güzel videolar çekebilsin. Vay be... YouTube, kullanıcıların site için daha yaratıcı çalışmalar üretebilmesi amacıyla Japonya'nın başkenti Tokyo'da bir stüdyo açtı. Böylece sitedeki içeriğin daha nitelikli olmasına katkıda bulunmayı amaçlıyor. YouTube, daha önce Avrupa ve ABD'deki kullanıcılar için benzer merkezleri Londra ve Los Angeles'ta hayata geçirmişti.

Diğer YouTube stüdyolarında olduğu gibi Tokyo stüdyosu da seçilmiş YouTube iş ortaklarının ücretsiz kullanımına açık olacak. Böylece kullanıcılar, içerik oluşturmak için içerdeki yüksek kalitede kamera, gelişmiş ses ve ışık düzenekleri gibi zengin teknik olanaklardan serbestçe faydalanabilecekler.

Mekan aynı zamanda özel gösteriler veya canlı şovlar için de kullanılacak.

Detaylı bilgiyi bu adreste bulabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun