_surmanset 18 ŞUBAT 2013 / 14:18

Xerox Türkiye ekibini Gökhan Gençtürk ile genişletti

Xerox Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Gençtürk oldu

Xerox Türkiye’nin yenilenen organizasyonunda, kurumsal satış ve operasyondan sorumlu genel müdür yardımcısı görevine Gökhan Gençtürk'ü getirdi. 

Gökhan Gençtürk, kurumsal satış ve operasyondan sorumlu genel müdür yardımcısı olarak Xerox Türkiye kadrosuna katıldı. Gökhan Gençtürk yeni görevinde kurumsal satış operasyonlarından sorumlu olacak ve doğrudan Xerox Türkiye Genel Müdürü Mehmet Sezer’e rapor verecek.

Kariyerine Siemens Nixdorf Proje Yöneticisi olarak başlayan Gökhan Gençtürk, sonradan sırasıyla Siemens Business Services’da İş Geliştirme Müdürü ve Siemens Bilgi Teknolojileri Hizmetleri ve Servisleri’nde Satış Müdürü olarak görev aldı. Gençtürk, Xerox’a katılmadan önce Fujitsu Technology Solutions’da Kurumsal Satış Direktörü olarak çalışmaktaydı.

Gökhan Gençtürk, Yıldız Teknik Üniversitesi’nden Elektrik Mühendisliği lisans ve İstanbul Üniversitesi’nden İşletme Yönetimi yüksek lisans derecelerine sahip. Ayrıca University of California’da Global Pazarlama Yönetimi, Uluslararası Finans Yönetimi, Değişim ve Teknoloji Yönetimi programlarına katılan Gökhan Gençtürk, evli ve bir çocuk babasıdır.
ETİKETLER : gökhan gençtürk xerox