_surmanset 18 ŞUBAT 2013 / 14:18

Xerox Türkiye ekibini Gökhan Gençtürk ile genişletti

Xerox Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Gençtürk oldu

Xerox Türkiye’nin yenilenen organizasyonunda, kurumsal satış ve operasyondan sorumlu genel müdür yardımcısı görevine Gökhan Gençtürk'ü getirdi. 

Gökhan Gençtürk, kurumsal satış ve operasyondan sorumlu genel müdür yardımcısı olarak Xerox Türkiye kadrosuna katıldı. Gökhan Gençtürk yeni görevinde kurumsal satış operasyonlarından sorumlu olacak ve doğrudan Xerox Türkiye Genel Müdürü Mehmet Sezer’e rapor verecek.

Kariyerine Siemens Nixdorf Proje Yöneticisi olarak başlayan Gökhan Gençtürk, sonradan sırasıyla Siemens Business Services’da İş Geliştirme Müdürü ve Siemens Bilgi Teknolojileri Hizmetleri ve Servisleri’nde Satış Müdürü olarak görev aldı. Gençtürk, Xerox’a katılmadan önce Fujitsu Technology Solutions’da Kurumsal Satış Direktörü olarak çalışmaktaydı.

Gökhan Gençtürk, Yıldız Teknik Üniversitesi’nden Elektrik Mühendisliği lisans ve İstanbul Üniversitesi’nden İşletme Yönetimi yüksek lisans derecelerine sahip. Ayrıca University of California’da Global Pazarlama Yönetimi, Uluslararası Finans Yönetimi, Değişim ve Teknoloji Yönetimi programlarına katılan Gökhan Gençtürk, evli ve bir çocuk babasıdır.
ETİKETLER : gökhan gençtürk xerox
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun