_surmanset 05 ŞUBAT 2013 / 11:05

Turkcell üç projesiyle GSMA ödüllerinde finale kaldı

Turkcell üç projesiyle GSMA ödüllerinde finale kaldı

Turkcell, mobil iletişim dünyasının liderlerini belirleyen 2013 Global Mobil Ödülleri’nde üç projesiyle Türkiye’yi temsil edecek. Turkcell Cüzdan, Turkcell TV ve Gencaver projeleriyle finale kalma başarısı gösteren şirket, geçen sene de TıklaKonuş servisiyle GSMA’den ödül getiren tek operatör olmuştu. Global Mobil Ödülleri’nin 2013 finalinde de yerini alan şirketin, Turkcell Cüzdan ürünü “En iyi NFC/Mobil Para Ürünü/ Servisi” kategorisinde, Gencaver ve Turkcell TV servisleri ise “En iyi Tüketici Mobil Hizmeti” kategorisinde dünyadaki rakipleriyle yarışacak.

Şirket, geçtiğimiz yıl da, abonelerinin Facebook’ta birbirlerinin numarasını görmeye ya da numara çevirmeye gerek kalmadan tek tıklamayla sesli arama yapabilmelerini sağlayan TıklaKonuş servisiyle Müşteriye Hizmet İçin En İyi Ürün/Çözüm dalında dünya birincisi seçilmişti.

Ödüller, 25-28 Şubat 2013 tarihleri arasında Barselona’da düzenlenecek GSMA Mobil Dünya Kongresi sırasında düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.

Global Mobil Ödülleri 2013’te finale kalan ürün ve servisler

Turkcell Cüzdan: Uygulama günlük hayatta cüzdan ihtiyacını ortadan kaldırıyor ve mobil ödeme, mobil bankacılık ve mobil sadakat programları alanında ihtiyaç duyulan tüm teknolojik altyapıyı tek bir serviste bir araya getiriyor. Turkcell Cüzdan sayesinde kredi kartı numarası yerine cep telefonu numarası ile internette ya da mağazalarda alışveriş, cepten temassız ödeme, cepten cebe para transferi ve cepten fatura ödemenin yanı sıra paket satın almak ya da kişiye özel alışveriş programlarından yararlanmak mümkün hale geliyor.

Turkcell TV: Turkcell’in kişisel televizyon platformu Turkcell TV, bilgisayar, cep telefonu ve tablet gibi farklı ekranlardan ve yayın akışına bağlı kalmadan 54 televizyon kanalını, popüler dizilerin tekrar bölümlerini ve en güncel filmleri izleme imkanı sunuyor. Uygulamayı kullananlar, aynı ekranda Facebook ve Twitter üzerinden paylaşımlarda bulunarak arkadaşlarıyla sosyalleşebiliyor.

Gencaver: Şirketin gençlik kulübü gnçtrkcll’in dünyada bir ilk olarak hayat geçirdiği Gencaver projesi sayesinde gençler, kendi dilleriyle konuşan ve kendi tercih ettikleri iletişim kanallarını kullanan bir ekipten hizmet alıyor. Gencaver ekibi, gnçtrkcll'lilere SMS, Facebook ve Twitter gibi kanallar aracılığıyla 7/24 destek sunuyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun