_surmanset 14 ŞUBAT 2013 / 16:37

TTNET 360 vizyonuyla dijital yaşamın rotasını çizecek

TTNET dijital yaşamın rotasını çizecek

TTNET, Antalya'daki toplantısında yeni dönemdeki yol haritasını, odak alanlarını ve yeni projelerini paylaştı. TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya, yeni dönemde TTNET’in, 360 yaklaşımı ile internet tabanlı tüm dijital platformlarda daha güçlü bir şekilde var olmayı hedeflediğini açıkladı.

Hızlı internet erişim teknolojileri sunarak müşterilerine dijital dünyanın kapılarını açtıklarını belirten Kaya, bu hizmeti, internet bağlantısının ötesine taşıyarak hayata değer katacak çözümler sunacak dijital bir ekosisteme odaklanacaklarını ifade etti.

E-ticaretten online ödeme -tahsilat sistemlerine ve bulut teknolojisine kadar birçok alandaki yeni TTNET 360 projelerinden örnekler veren Kaya, “Yeni projelerimizle dijital inovasyon hedefliyoruz. 2013 yılına çok hızlı başladık. Isınma turlarını çabuk geçtik. Hızımızı aldık, gidiyoruz” diye konuştu.

Yeni müşteri evreni: TTNET 360

Orkun Kaya, şirketin yeni dönemine damgasını vuracak stratejilerini de açıkladı. Değişen ve dijitalleşen dünyada TTNET’in sunacağı vizyon ve yaklaşım hakkında bilgi veren Kaya, yeni vizyonu “Yeni Bir Müşteri Evreni: TTNET 360” olarak adlandırdıklarını belirtti.

Kaya, TTNET’in, internet tabanlı tüm dijital platformlarda daha güçlü bir şekilde var olacağını ve TTNET 360 yaklaşımıyla müşterilerin hayatını çevreleyecek dijital platformlar ve çözümler üreteceklerini ifade etti.

“TTNET 360 vizyonu ile dijital dünyayı sahiplenmeyi hedefliyoruz" diyen Kaya, "Bunu söylem olarak değil, hayata geçireceğimiz iş ortaklıklarıyla, adım atacağımız yeni dijital iş alanlarıyla, kuracağımız işbirlikleriyle gerçekleştireceğiz. Türkiye’de internet kullanımı çok önemli seviyelere ulaştı. Artık, internet kullanımını değere dönüştürmeliyiz. Dijital yollar kuruldu, artık bunların üzerinde koşma zamanı” dedi.

TTNET’in yeni projeleri hazır

Dijital içerik konusunda daha iddialı olacaklarını ifade eden Kaya, çok yakında hizmete sunacakları yeni projelerden örnekler verdi.

Kaya, “Yapacağımız stratejik işbirlikleriyle e-ticaret alanına adım atacağız. Hem kendi servislerimizin online satışında ivme kazanacağız hem de müşterilerimiz için e-ticarete açılan kapı olacağız. Dijital ödeme ve tahsilat sistemleri alanında yeni çözümleri müşterilerimizin hizmetine sunacağız. Daha fazla ve farklı cihaz seçeneğini sizlerle buluşturacağız. Bulut teknolojileri üzerinden bireyler ve kurumlar için yeni platformlar oluşturmaya devam edeceğiz. Fiber internet önceliğimiz olmaya devam edecek. Fiber İnternet’le sunabileceğimiz servisler çeşitlenecek ve portföyümüz genişleyecek” şeklinde konuştu.

TTNET dijital iş fikri olan herkese kapısını açıyor

Türkiye'de dünyaya örnek olacak birçok dijital iş fikri olduğunun altını çizen Abdullah Orkun Kaya, “ Yeni dijital müşteri evrenini iş ortakları ile beraber inşa etmek istiyoruz. Birçok farklı sektörden iş ortağıyla beraber çalışarak mevcut ürün ve hizmetlerini, hayal ettikleri çözümleri dijital ortama taşıyacağız. Attığımız adımlarda yanımızda zaman zaman dünya devlerini, zaman zaman da yeni isimleri, girişimcileri, gençleri göreceksiniz” diye konuştu.
ETİKETLER : ttnet ttnet 360
YORUMLAR
serin 14 ŞUBAT 2013 / 21:38 0 0
tamamda benin internetim yavaş ne olcak... haberin olsun ttnet.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun