_surmanset 04 ŞUBAT 2013 / 09:06

Toshiba 4K televizyon serisini tanıttı

Toshiba 4K televizyon serisini tanıttı

Toshiba, CEVO 4K Quad+DualCore işlemciye sahip, 65 inç ve 84 inç sınıfı ekran boyutlarındaki L9300 4K televizyon serisini duyurdu.Toshiba UltraHD 4K televizyon serisi, 4K’dan daha düşük kalitedeki içeriklere yönelik Çözünürlük Yükseltme, çözünürlük etkisi ile uyumlu renk yoğunluğu yaratan "Renk Gamı Çoğaltma" ve görüntüleri daha canlı gösteren "Yüzey Parlaklığını Çoğaltma" özelliklerini barındıracağı belirtildi.Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Toshiba Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri Türkiye Distribütörü TNB’nin Genel Müdürü Aytaç Biter şunları söyledi:
“Ultra HD ev sineması görüntü kalitesindeki yeni zirveyitemsil ediyor; Toshiba ise şimdiden bu yeni ve önemli televizyon kategorisindeliderliği üstleniyor. Şu kadarı çok net ki, en iyi görüntü kalitesi en iyi görüntüişleme teknolojisi ile elde ediliyor. Toshiba 2013 yılında CEVO 4K Quad+DualCore (Dört+İki Çekirdekli) İşlemcisi ile ikinci nesil UltraHD görüntü işleme özelliği sunmanın avantajını yaşayacak. Toshiba’nın Ultra HD, CEVO 4K, 3D ve yeni CloudTV özelliklerine sahip L9300 Serisi TV modelleri ev sinemasında en ileri noktayıyaratmaya meraklı olan herkes için mükemmel bir seçim haline gelecek.”
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun