_surmanset 01 ŞUBAT 2013 / 11:58

Temple Run 2 13 günde 50 milyon defa indirildi

Temple Run 2 50 milyon indirme sayısına ulaştı

Ocak ayının ortalarında piyasaya sürülen Temple Run 2, 13 gün içerisinde 50 milyon indirme sayısını geçerek Angry Birds Space’in rekorunu kırdı. Imangi Studios tarafından geliştirilen mobil oyun Temple Run serisinin yeni oyunu olan Temple Run 2 yapılan açıklamaya göre sadece 13 gün içerisinde iOS, Android ve Kindle cihazlar üzerinde toplam 50 milyon kez indirildi.

Konuyla ilgili konuşan Imangi Studios kurucularından Keith Çoban şöyle konuştu:
"Temple Run bizim beklediğimizden çok daha büyük bir şey haline geldi. Oyunun bizim hayal ettiğimizden çok daha kısa sürede bu kadar çok indirilmesi ve oyuncuların Temple Run 2'yi benimsemesi bizleri gerçekten çok şaşırttı ve mutlu etti."

17 Ocak tarihinde Apple App Store'da yerini alan Temple Run 2, iOS için yayınlanmasından sonraki 24 saat içerisinde 6 milyonu geçen indirme sayısına ulaşmış, bir hafta sonra da Google Play Store’daki yerini almıştı.

Serinin ilk oyunu da 170 milyon gibi yüksek bir indirme sayısına ulaşmıştı. Oyunun Android sürümünü Play Store'dan, iOS sürümünü ise iTunes üzerinden indirebilirsiniz.
ETİKETLER : imangi temple run 2
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun