_surmanset 18 ŞUBAT 2013 / 10:41

Samsung Galaxy S IV'ü Mart ayına pazara sunmaya hazırlanıyor

Samsung Galaxy S IV Mart ayında geliyor

Samsung, başarılı satış rakamlarına ulaşan Galaxy serisinin yeni modeli S4’ü, önümüzdeki Mart ayında piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirket, çıkış yaptığı tarihten Kasım ayına kadar olan 5 aylık süreçte 30 milyon satış rakamına ulaşan ve iPhone’un tahtını sallayan Galaxy SIII modelinin ardından Galaxy serisinin yeni modeli olan S IV’ü önümüzdeki ay piyasaya sürecek. Yıl sonuna kadar 100 milyon S IV üretilmesi beklenirken, şirket planlanan satış hedefinin tutması durumunda, zirvedeki yerini iyice sağlamlaştıracak.

2 adet kapasitif dokunmatik gezinti tuşu bulunduran cihaz, Galaxy Note cihazında yer alan S-Pen teknolojisine sahip olmayacak. 4,8 inç ekrana sahip olması beklenen cihaz, 8 çekirdek işlemciyle kullanıcılarına oldukça hızlı ve verimli bir telefon deneyimi yaşatmayı amaçlıyor.

Samsung’un bu hamlesiyle birlikte Apple, Haziran ayında piyasaya sürülmesi beklenen iPhone 6’yı daha erken bir tarihte piyasaya sürebilir. Diğer şirketlerin de yeni ve iddialı modelleriyle birlikte, 2013 yılı oldukça çetin bir akıllı telefon savaşına sahne olacak gibi görünüyor.

Detaylar için techradar'ın haberini kullanabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun