_surmanset 19 ŞUBAT 2013 / 11:44

Lidya Grup Batı Karadeniz ve Ege’de hedef büyüttü

Lidya Grup Batı Karadeniz ve Ege’de hedef büyüttü

2013 yılının ilk iki ayını da içine alan altı aylık dönemde önemli projelere imza atan Lidya Grup’un Batı Karadeniz’de elde ettiği yüzde 28’lik büyümenin ardından, Batı Karadeniz ve Ege’deki iddialı büyüme hedeflerini koruyor.2012 yılında büyük kurumsal projelere imza atan Lidya Grup 2013’e de hızlı girdi. Lidya Grup olarak Türkiye genelinde 2013 yılında yüzde 20 büyüme hedeflediklerini belirten Lidya Grup Batı Karadeniz ve Marmara Bölgeleri Satış Direktörü Betül Kayacık, elde edilen başarıda Lidya Grup’un benimsediği müşteri odaklı, maliyet esaslı çözüm anlayışının yattığını vurguladı.

Erdemir Grubu ve ona bağlı Türkiye'nin en büyük yassı çelik üreticisi Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’nın açtığı ihaleyi kazanan şirket, 81 ofis makinasıyla hem merkezin hem de fabrikanın tüm doküman yönetimini üstlendi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) basılı evraklarını kartlı sistemle kontrol altına alma kararı verdi ve döküman yönetimini Lidya Grup’ emanet etti. Geçmişte değişik projeler yürüttükleri Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nın da yakın dönemde 21 makina ile kartlı isteme geçtiğini ve projeyi Lidya Grup olarak üstlendiklerini belirten Kayacık, aynı müşteriyle birden çok projeye imza atmanın Lidya Grup müşteri memnuniyeti stratejisinin önemli bir parçası olduğuna değindi. Kayacık sözlerini şöyle sürdürdü:
“Aynı şekilde 8 yıldır Lidya Grup’la çalışan Dow Chemical da bu yıl bizimle sözleşme yeniledi. Kartlı sistemin farklı bir vesiyonu olan ve docushare yazılımının kullanıldığı Dow projesinde baskılar merkezden takip ediliyor. Global anlaşmalarına rağmen Türkiye’de farklı bir strateji uygulayan ve Lidya Grup’la anlaşan Vaillant da 49 ofis makinasıyla kartlı sisteme geçiş yaptı. Bugüne kadar doküman yönetimini Lidya Grup’la yürüten İZSU’nun açtığı ihaleyi de 2. kez kazandık hem makina parkını yeniledik hem doküman yönetimini üstlendik.”

2012 yılını başarılı bir grafikle kapatan Lidya Grup’un 2013’te de büyüyeceği mesajını yineleyen Kayacık, kurumsal projelerdeki istikrarlı büyümelerini hizmet mükemmeliğinin bir sonucu olarak değerlendirdi.
ETİKETLER : lidya grup
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun