_surmanset 20 ŞUBAT 2013 / 16:07

Kampüs Gelişim Günleri 25 Şubat'ta ODTÜ'de başlıyor

Kampüs Gelişim Günleri 25 Şubat'ta ODTÜ'de başlıyor

IEEE ODTÜ Öğrenci Kolu tarafından, HSBC ve Arçelik platin sponsorluğunda bu yıl 7. si düzenlenecek olan Kampüs Gelişim Günleri’13; 25-26-27 Şubat 2013’de ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.İktisat, markalaşma, sosyal medya, girişimcilik, gıda, maden, elektronik, havacılık, bankacılık, bilişim, pazarlama konularında uzman konuşmacılara ve önemli şirketlerin CEO’larına ev sahipliği yapacak etkinliğin ilk gününde Microsoft ziyaretçilerle buluşacak. Şirket, özel oturumu ve çalışma gruplarıyla öğrencilere günümüz teknolojisi hakkında detaylı bilgi sahibi olma şansı sağlayacak.

İkinci ve üçüncü gününde paneller, seminerler ve psikodrama eğitimlerinin ve eğitim gruplarının yer alacağı etkinlik, etkileşimli bir ortamda öğrencilerle şirket liderleri arasında bilgi ve tecrübe aktarımını sağlamayı hedefliyor.

Kariyer danışmanlığında marka Accenture’un altın sponsorluğunda gerçekleşecek Kampüs Gelişim Günleri’13, üniversite öğrencilerinin kariyer planlarını oluşturmalarında onlara geniş bir bakış açısı sunacak.

Gümüş sponsor General Electric’in 3 gün boyunca düzenleyeceği oturumlarda yurt içi ve dışından konuşmacılar öğrencilere tecrübelerini aktarıp , şirketin işleyişi hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayacak.

Ayrıntılı bilgi ve program için http://www.kampusgelisimgunleri.org/ adresini kullanabilirsiniz.