_surmanset 20 ŞUBAT 2013 / 16:07

Kampüs Gelişim Günleri 25 Şubat'ta ODTÜ'de başlıyor

Kampüs Gelişim Günleri 25 Şubat'ta ODTÜ'de başlıyor

IEEE ODTÜ Öğrenci Kolu tarafından, HSBC ve Arçelik platin sponsorluğunda bu yıl 7. si düzenlenecek olan Kampüs Gelişim Günleri’13; 25-26-27 Şubat 2013’de ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.İktisat, markalaşma, sosyal medya, girişimcilik, gıda, maden, elektronik, havacılık, bankacılık, bilişim, pazarlama konularında uzman konuşmacılara ve önemli şirketlerin CEO’larına ev sahipliği yapacak etkinliğin ilk gününde Microsoft ziyaretçilerle buluşacak. Şirket, özel oturumu ve çalışma gruplarıyla öğrencilere günümüz teknolojisi hakkında detaylı bilgi sahibi olma şansı sağlayacak.

İkinci ve üçüncü gününde paneller, seminerler ve psikodrama eğitimlerinin ve eğitim gruplarının yer alacağı etkinlik, etkileşimli bir ortamda öğrencilerle şirket liderleri arasında bilgi ve tecrübe aktarımını sağlamayı hedefliyor.

Kariyer danışmanlığında marka Accenture’un altın sponsorluğunda gerçekleşecek Kampüs Gelişim Günleri’13, üniversite öğrencilerinin kariyer planlarını oluşturmalarında onlara geniş bir bakış açısı sunacak.

Gümüş sponsor General Electric’in 3 gün boyunca düzenleyeceği oturumlarda yurt içi ve dışından konuşmacılar öğrencilere tecrübelerini aktarıp , şirketin işleyişi hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayacak.

Ayrıntılı bilgi ve program için http://www.kampusgelisimgunleri.org/ adresini kullanabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun