_surmanset 22 ŞUBAT 2013 / 14:07

Ingenico ürünleri Türkiye'de Sedna'dan sorulacak

Ingenico ürünlerinin dağıtımını Sedna gerçekleştirecek

Sedna'dan yapılan açıklamaya göre, Ingenico'nun Healthcare/e-ID (sağlık hizmetleri ve e-kimlik) olarak bilinen ürün grubunun Türkiye dağıtıcılığını Sedna üstlendi.Ödeme sistemleri konusunda faaliyet gösteren Ingenico, geçtiğimiz yıl Fransız üretici Baracoda'yı satın alarak Barkod ve RFID sektörüne giriş yaptı. Sedna'nın da dağıtıcılığını üstlendiği ürün grubunda; kablosuz barkod okuyucular, smart kart okuyucular, taşınabilir RFID okuyucular, sağlık ve taşımacılık gibi sektörlere yönelik kart okuyuculu terminaller gibi ürünler yer aldığı bildirildi.

Ingenico İş Geliştirme Müdürü Edouard Guilbert, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Ingenico Healthcare/e-ID bölümü; sağlık, lojistik, saha perakende gibi sektörlere yönelik özgün ürünler geliştirmekte olup, geniş ürün yelpazemiz, teknolojik üstünlüğümüz ve çözümlerimiz sayesinde Fransa ve Almanya başta olmak üzere 20’yi aşkın ülkede lider konuma gelmiş bulunmaktayız. Sedna’nın engin iş deneyimi ve geniş iş ortakları ağı sayesinde Türkiye pazarında da büyümeyi hedeflemekteyiz” dedi.

Guilbert; Sedna ile iş birliği sayesinde Türkiye’de; e-sağlık ve e-kimlik tanımlama çözümleri başta olmak üzere çeşitli veri toplama uygulamaları konusunda yenilikçi çözümler sunmayı hedeflemekte olduklarını aktardı.
ETİKETLER : ingenico ingenico sedna