_surmanset 18 ŞUBAT 2013 / 15:17

Emre Uğurlu Perform Türkiye genel müdürü oldu

Emre Uğurlu Perform Türkiye genel müdürü oldu

Dijital spor medyası şirketleri arasında yer alan İngiltere merkezli Perform’un Türkiye genel müdürlüğü görevine internet sektörünün deneyimli isimlerinden Emre Uğurlu getirildi. Perform’un Türkiye genel müdürlüğü görevine getirilen Uğurlu, Mackolik'in yüzde 51 hissesini satın alarak Türkiye pazarına giren Perform’un Türkiye’deki yapılanmasından ve tüm faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumlu olarak görev yapacak.

Profesyonel kariyerine 1999 yılında başlayan Emre Uğurlu, farklı sektörlerde edindiği pazarlama ve iş geliştirme tecrübesinin ardından 2006 yılında internet sektörüne, pazarlama ve iş geliştirme direktörü olarak Maksimum İletişim'e bağlı Sporx.com’a geçti. Uğurlu, burada yürüttüğü çalışmalar ve yönettiği süreçlerle, o dönemde bir girişim olan Sporx.com’un Türkiye’nin en önemli internet gruplarından birine dönüşmesinde önemli bir rol oynadı. Perform ekibine katılmadan önce Yemeksepeti.com’da iş geliştirme müdürü olarak görev yapmakta olan Uğurlu, geliştirdiği ve yönettiği projelerle Yemeksepeti’nin uluslararası alanda büyümesinde rol alırken, şirketin uluslararası ofislerinin yanı sıra Türkiye’deki yeni projelerinin yönetimini de üstlendi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun