_surmanset 06 ŞUBAT 2013 / 14:16

Bundan böyle Cisco'nun görüntüsü Netaş'tan sorulacak

Cisco'nun görüntüsü Netaş'tan sorulacak

Netaş, görüntülü iletişim sistemlerinin kullanımının yaygınlaştırılması amacıyla oluşturulan Cisco TelePresence Video Master Programı kapsamında Yetkili Teknoloji Sağlayıcı oldu. Program için gerekli tüm ön koşulları ve eğitim şartlarını yerine getiren Netaş böylelikle, Cisco Telepresence Immersive sistemlerini satma, uygulama ve destekleme yetkisine sahip oldu.

Cisco TelePresence Video Master Yetkili Teknoloji Sağlayıcı Programı, herkesin herhangi bir yerden, Cisco TelePresence Video çözümlerini kullanarak yüz yüze görüşme imkanı bulacağı verimli bir çalışma yöntemi sağlamaya odaklanıyor.

Cisco TelePresence Video Master Programı ortağı olan bir şirket, Cisco’nun tekli ve üçlü ekran TelePresence ünitesi, özel TelePresence sistemleri ve altyapı gibi çözümlerini kapsayan, video ürün portföyünün tamamının uygulanmasında, en üst seviyede bilgi ve beceriye sahip oluyor.

Netaş CTO’su Necmi Ön, video konferans ve görüntülü iletişim sistemlerinin kullanımının yaygınlaştığı bir dönemde, Netaş’ınCisco Telepresence sistemlerindeki uzmanlığının önemine işaret etti.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun