_surmanset 18 ŞUBAT 2013 / 13:31

BlackBerry Z10 1899 liradan ön satışa çıkıyor

BlackBerry Z10 1899 liradan ön satışa çıkıyor

Avea, BlackBerry 10 işletim sistemine sahip BlackBerry Z10 için web sitesi üzerinden ön talep toplamaya başladığını duyurdu.Yakın zamanda BlackBerry'nin yeni işletim sistemiyle hem bireysel hem de kurumsal kullanıcıların gönlünü fethetmeye hazırlandığını kaleme almıştık. Yurt dışında yüksek fiyattan piyasaya çıkarılması sebebiyle ülkemizde de sorun yaşanabileceğini sandığımız telefon için ön talep toplanmaya başlandı.

Web sitesi üzerinden ön talep toplamaya başlayan Avea, BlackBerry Z10’un tavsiye edilen peşin satış fiyatı 1.899 lira olduğunu bildirdi. Şubat sonunda satışa sunulacak olan tamamen dokunmatik BlackBerry Z10 ile ilgili özel haberimize http://www.btnet.com.tr/64707-blackberry-10-kurumlarin-gozdesi-tuketicinin-kalbini-calmaya-geliyor.html adresinden ulaşabilirsiniz.

BlackBerry 10'u hatırlayalım

BlackBerry 10, daha güçlü ve eşsiz bir mobil deneyim sunmak amacıyla yeniden tasarlanan, yeniden yapılandırılan ve yeniden keşfedilen bir BlackBerry platformu. BlackBerry 10, kullanıcılarına, onların ihtiyaçlarına göre kendini sürekli güncelleyen, daha hızlı ve daha akıllı bir deneyim sunuyor. Platformdaki her özellik ve her detay, kullanıcılara hareket halindeyken en iyi performansı sunmak amacıyla tasarlandı.

BlackBerry 10 platformunun öne çıkan özellikleri:

• Peek & Flow (Göz atma ve Akış) özellikleri ile BlackBerry Hub – Yeni mobil platform sayesinde kullanıcılar için önemli olan her şey sadece bir “tık” uzaklıkta

• Klavye – Kullanıcıların daha hızlı ve daha hatasız yazması için onlara uyum sağlayan akıllı klavye

• BBM (BlackBerry Messenger) – Kullanıcıların istedikleri şeyleri sevdikleri ile anında paylaşmasını sağlar

• BlackBerry Balance Teknolojisi – Kullanıcılar ve çalıştıkları kurumlar için önemli olan her şeyi güvenle saklar

Ön talep ile ilgili daha fazla bilgi için http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Kampanyalar/BBZ10 adresi ziyaret etmek mümkün.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun