_surmanset 05 ŞUBAT 2013 / 10:02

Autodesk Türkiye satış ekibini Sevda Koçak ile genişletti

Autodesk Türkiye satış ekibini Sevda Koçak ile genişletti

Sevda Koçak, mimarlık, mühendislik ve inşaat sektörleri satış müdürü olarak Autodesk Türkiye ekibine katıldı. Koçak, Autodesk bilinirliğini ve kullanımını artırmanın yanı sıra, söz konusu sektörlerde 3 boyutlu çözümlerin, BIM teknolojilerinin ve uluslararası standartların benimsenmesine yardımcı olacak. Hewlett-Packard Company’deki on iki yıllık kariyeri boyunca Akbank, Finansbank, HSBC, Denizbank, Turkcell, Vodafone, Avea, TTNet, Türk Hava Yolları, Petrol Ofisi, Eczacıbaşı Holding gibi sektörlerine yön veren büyük şirketlere hizmet veren Koçak, mimarlık, mühendislik ve inşaat sektörlerinde 3 boyutlu çözümlerin, BIM (Building Information Modelling) teknolojilerinin ve uluslararası standartların benimsenmesine yardımcı olacak.

Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü mezunu Koçak, Türkiye’de bilişim sektörünün büyümesi ve toplumsal katmanda yaygınlaşması alanında hizmet vererek dünyanın en büyük tasarım yazılımı firmalarından Autodesk’in Türkiye’deki bilinirlik ve kullanım düzeyini artırmak için çalışacak.
ETİKETLER : autodesk sevda koçak
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun