_manset 19 ŞUBAT 2013 / 10:39

Kariyer.net’in 12. İnsana Saygı Ödülleri sahipleri belli oldu

Kariyer.net’in 12. İnsana Saygı Ödülleri sahipleri belli oldu

Kariyer.net, 12 yıldır devam eden ve geleneksel hale gelen İnsana Saygı Ödül törenini 13 Şubat 2013 Çarşamba günü İK Zirvesi kapsamında Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleştirdi. Bu yıl “En İyi Tasarımlı İş İlanı” ve “En Çok Beğenilen Şirket” olmak üzere iki kategoride ödülün sahibi “Digitürk” oldu. İnsan Kaynakları alanındaki özenli çalışmaları öne çıkarmak ve kamuoyu ile paylaşmak amacıyla bu yıl 12’incisi düzenlenen Kariyer.net 12. İnsana Saygı Ödülleri kapsamında farklı sektörlerden toplam 153 şirket ödül aldı. 12. İnsana Saygı Ödülleri, Kariyer.net’in ana sponsorluğunda düzenlenen 2013 İnsan Kaynakları Zirvesi kapsamında 13 Şubat Çarşamba günü Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen bir törenle sahiplerine teslim edildi.

Kariyer.net İnsana Saygı Ödülleri kapsamında iş başvurularını en hızlı ve en yüksek oranda yanıtlayan şirketlerin yanı sıra; en çok başvuru alan ve en çok istihdam yaratan şirketler ödül alıyor. Ayrıca adayların seçtiği en beğenilen şirket ve beğenilen iş ilanı da ödüllendiriliyor.

Digitürk, ETİ, Global Bilgi ve Rönesans Holding’e özel ödül

Digitürk adayların seçimiyle “En Çok Beğenilen Şirket” ve “En Beğenilen İlan” kategorisinde iki ödül alırken, “En Çok İstihdam Yaratan Şirket” ödülüne Anadolu’da ETİ Şirketler Grubu ve İstanbul’da DeFacto sahip oldu. “En Çok Başvuru Alan Şirket” kategorisinde ise ödüller, Anadolu’da Rönesans Holding, İstanbul’da ise Global Bilgi’nin oldu.

12. İnsana Saygı Ödül töreninde konuşan Kariyer.net Genel Müdürü Yusuf Azoz, İnsana Saygı Ödülleri’ne ilginin her yıl arttığını ve ödül kriterlerinin giderek zorlaşmasına rağmen her yıl daha fazla firmaya ödül vermekten mutluluk duyduklarını belirtti. Azoz, sözlerine şöyle devam etti:
“İş arama sürecinde adayları en çok zorlayan şeylerden birinin, başvurulara olumlu veya olumsuz yanıt alamamak olduğunu biliyoruz. Firmaların adayları yanıtlamasını teşvik etmek için başlattığımız ödüller, adayların iş arama süreçlerini kolaylaştırma yönünde önemli bir adım teşkil ederken, işveren marka iletişimi açısından da büyük önem taşıyor. ”

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun