_manset 21 ŞUBAT 2013 / 19:17

Estap yeni teknolojilerle ürün yelpazesini güçlendiriyor

Kurumlara ve veri merkezlerine yönelik kabinet ve kabinet aksesuarları üreten ve bu alanda Türkiye’nin öncü şirketlerinden olan Estap, Türkiye genelinde faaliyet gösteren yetkili ana bayileri ile Mardin’de bir araya geldi. İnterpromedya Yayın Koordinatörü Ayhan Sevgi etkinliği yerinde izliyor.Düzenlenen etkinlikte açılış konuşmasını gerçekleştiren Estap Genel Müdürü Murat Eti, 2012 yılında fabrika altyapısını daha da güçlendirecek yatırımlar yaptıklarını ve bu yatırımların bu yıl da devam edeceğini kaydetti.

Bu yatırımlar sonucunda üretim maliyetlerini düşüreceklerini kaydeden Murat Eti, şunları söyledi:

“Estap’ın bağlı olduğu Legrand’ın yurtdışında iki fabrikası daha bulunuyor. Bu fabrikalardaki yeni bilgi birikimini Türkiye’ye aktaracağız. Fabrikalarda geliştirilen birtakım aksesuarları da ürünlerimize yansıtacağız."

[caption id="attachment_66047" align="alignnone" width="455"] Estap Genel Müdürü Murat Eti.[/caption]

Pazarda yoğun bir rekabet yaşandığını ve pazar lideri olarak farklılıklarını ortaya koymaları gerektiğini söyleyen Eti, "Yerli ve yabancı kuruluşlar tarafından yapılan veri merkezi yatırımları da beklenilen düzeyde değil. Yabancı yatırımcılar şu an Rusya bölgesindeki yatırımlarını tamamlamak üzereler ve yakın bir zamanda da Türkiye’ye yönelecekler. Bizlerin bu duruma hazırlıklı olması ve gelecek taleplere yanıt verebilmesi gerekiyor. Tüm yatırımlarımızı da bu yönde gerçekleştiriyoruz" dedi.
ETİKETLER : estap estap mardin
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun