_manset 15 ŞUBAT 2013 / 14:38

Bu atari makinesi kazananı bira ile ödüllendiriyor

Big Boss biraları için geliştirilen jetonlu atari oyunu, çocukluğunu atari salonlarında geçiren birçok insana için muhteşem bir oyun deneyimi yaşatacak. Beercade: The Barfighter adlı oyunda, kazanan taraf makinenin alt kısmında kazandığı an dolan bira bardağını alarak zaferini taçlandırma imkânına sahip oluyor. Oyuna normal atari salonlarında olduğu gibi jeton atarak başlayan oyuncular, buna ek olarak makinenin alt kısmında bulunan bira musluklarının altına bardaklarını yerleştiriyorlar. 3 raundun sonunda kazanan tarafın bardağı, bira musluğu tarafından dolduruluyor.

Henüz sadece tek bir makine olsa da, oldukça ilgi gören bir projenin yakın zamanda barlarda ve festivallerde yer alması bekleniyor. Oyun makinesi ile ilgili hazırlanan videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eib5CGdHxr0[/youtube]
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun