_manset 22 ŞUBAT 2013 / 10:55

BIZCON Ankaralı iş adamlarına SAP finansal çözümlerini anlattı

BIZCON, SAP Türkiye tarafından düzenlenen SAP Forum Ankara’da sanayici ve iş adamlarına finansal süreçlerde verimliliği artıran çözümler hakkında bilgi verdi. 21 Şubat Perşembe günü gerçekleştirilen etkinlikte BIZCON Finansal Uygulamalar Grup Yöneticisi Mete Çağlayan, katılımcılara yeni ekonomi düzeninde piyasa şartlarına ve değişkenliklerine uyumlu SAP’nin finansal çözümlerini anlattı. Çağlayan mali muhasebe, maliyet muhasebesi, bütçe planlama, nakit akışı, hazine ve risk yönetimi gibi entegre çözümlerle finansal verimliliğin artırılırken işletme sermayesini de en uygun şekilde kullanma imkanı yaratılacağının altını çizdi.

Her boyutta işletme için verimlilik

Mete Çağlayan, SAP finansal ürün ailesinin günümüz çalışanlarının farklı ihtiyaçlarına ve organizasyonun sürekli gelişen taleplerine göre şekil alabildiğini söyledi. SAP ürünlerinin esnek yapısı ile her boyutta işletme için verimlilik getirdiği vurguladı. Çağlayan, BIZCON olarak finansal süreçler üzerindeki deneyimleri ve metodolojileri sayesinde şirketlerin hızla iş performanslarını iyileştirmelerine yardımcı olduklarını, iş hedeflerini gerçekleştirmeleri için de olanak sağladıklarını anlattı.

Günümüz rekabet şartlarında her konuda hızın önemine dikkat çeken Mete Çağlayan, SAP finansal çözümlerinin yüksek doğruluk içeren hızlı raporlama sistemlerine olanak sağladığını belirtti. SAP çözümlerinin, paralel defter yapısı ile farklı finansal raporlama standardı gereksinimlerine cevap verebildiğini, esnek yapısı sayesinde zaman ve iş gücü gibi maliyetlerde tasarruf edilebildiğini de ekledi.