Arama Sonuçları
Bilişim
General Electric ve Microsoft’tan dijital dönüşüme yönelik iş birliği İki şirket arasındaki yeni iş birliği ile General Electric’in Predix platformu ve Microsoft Azure platformu arasında entegrasyon sağlanarak şirketlerin dijital dönüşümlerine katkı sağlanacak.
Alp Yaşar Terlemez 13 TEMMUZ 16 / 14:37
Kariyer
EngageYa Türkiye ofisini açtı Doğal reklamcılık alanında hizmet veren teknoloji şirketi EngageYa, Türkiye ofisini açtı. Ülke Müdürlüğü görevini Gökhan Seçkin üstlendi.
Alp Yaşar Terlemez 10 HAZİRAN 16 / 15:54
Tüketici Elektroniği
Çinli Haier, GE’nin elektrikli ev aletleri birimini satın alıyor Çin’in önde gelen elektronik ve elektrikli ev aletleri üreticisi Haier, General Electric’in bir asırlık birimini 5,4 milyar USD’ye satın almak üzere anlaştıklarını duyurdu.
bulentn 15 OCAK 16 / 12:19
Bilişim
Şirketler kurumiçi girişimciliğe ısınıyor “1. Kurumiçi Girişimcilik Buluşması” BKM’nin ev sahipliğinde, Özyeğin Üniversitesi-Girişim Fabrikası’nın katkılarıyla ve aynı zamanda Global Girişimcilik Haftası’nın bir etkinliği olarak 19 Kasım 2015 tarihinde yapıldı.
Ekrem Uçman 27 KASIM 15 / 10:55
Bilişim, strateji
GE Türkiye İnovasyon Merkezi açıldı General Electric, İstanbul Teknopark’ta 4 Kasım Çarşamba günü GE Türkiye İnovasyon Merkezi açılışını gerçekleştirdi.
Simay Yaylaci 05 KASIM 15 / 11:21
Bilişim
GE Predix Cloud’u duyurdu 2014 yılında yazılım gelirleri 4 milyar doları bulan ve 2015’te 6 milyar dolar yazılım geliri elde etmesi beklenen GE, dünyada endüstriyel veri ve analitik için kurulan ilk bulut hizmeti olan Predix Cloud ile birlikte bulut hizmetleri pazarına ...
Ekrem Uçman 19 AĞUSTOS 15 / 13:52
Kurumsal Gelişim
General Electric sekizinci merkezini açtı General Electric Avustralya, İtalya, Nijerya, Rusya, Singapur, İspanya ve Amerika Birleşik Devletleri’nden sonra sekizinci GE Aeroderivatif Gaz Türbin Servis Merkezi’ni İstanbul’da açtı.Bu merkezde müşterilerine yerel çözüm sağlamanın yanı sıra ...
Ekrem Uçman 17 AĞUSTOS 15 / 13:01
İşbirlikleri
Kaspersky ve UOB güçlerini birleştirdi Kaspersky Lab ve International Society of Automation (Uluslararası Otomasyon Birliği-ISA) endüstriyel otomasyon ekipman operatörlerinin siber tehlikeler konusundaki farkındalıklarını artırmayı hedefleyen ortak bir eğitim inisiyatifinin başlangıcını ...
Haber Merkezi 05 AĞUSTOS 15 / 14:17
Bilişim
Türk yöneticiler inovasyon için risk almaya hazır Türk yöneticiler, inovasyona ayrılmış fon ve teşviklere ulaşmak isteyen şirketler için kamu yetkililerinin bürokrasi ve formaliteyle mücadele etmesi gerektiği konusunda güçlü bir kaygı ifade ediyor. General Electric (GE) tarafından her yıl yapılan ...
Haber Merkezi 30 NİSAN 15 / 09:57
1 2 3 4
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun