01 OCAK 2013 / 15:47

24 ay taksitle Microsoft Dynamics ERP'ye sahip olma fırsatını kaçırmayın!

Microsoft Dynamics ve Infotek iş birliğiyle gerçekleştirilen kampanya, Microsoft Dynamics NAV çözümüne vade farksız 24 ay taksitle sahip olma fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında sunulan paketler şöyle:

NAV KOBİ Standart

Microsoft Dynamics NAV 2013 KOBİ Standart paketi, özellikle alım satım yapan, ithalat ve dağıtım işiyle uğraşan şirketleri hedefliyor. Sunduğu işlevlerle tedarik zincirini doğru şekilde kurmanıza, stok devir hızınızı arttırmanıza ve stokların rafta kalma süresini düşürmenize yardımcı oluyor.

Böylece sermayenizi stoklarda bağlı tutmak yerine işinizi genişletmek için kullanabiliyorsunuz.

Paket fiyatı: 15.999$

NAV KOBİ Premium

Microsoft Dynamics NAV 2013 KOBİ Standart paketini de içeren Premium paketini kullanarak üretim süreçlerinizi etkili şekilde yönetebilirsiniz. İhtiyaç planlaması ve üretim tahminleri gibi işlevler sayesinde  gerekli mamullerin doğru zamanda üretimi,  gerekli hammadde ve yardımcı malzemelerin tedariki gibi konuları doğru zamanda yapma olanağına kavuşursunuz.

Böylece mamul maliyetlerinizi doğru olarak hesaplarken, gereksiz stok yükünden de kurtulursunuz.

Paket fiyatı: 25.999$

NAV KOBİ Enterprise

Microsoft Dynamics NAV 2013 Enterprise paketini kullanarak, tam zamanında stok yönetimi (just-in-time management) işleviyle stok seviyelerinizi daha da aşağı çekebilirsiniz. Ayrıca üretim süreçlerinin tanımlandığı rotaları kullanarak üretim planlaması yapabilirsiniz.

Böylece kapasitenizi en uygun biçimde yönetebilir ve ürünlerinizi doğru zamanda sevk edebilirsiniz.

Paket fiyatı: 29.999$

Paketlerin detayını ve özelliklerini bu linkteki PDF dosyasında bulabilirsiniz.
Detaylı bilgi için:

İnfotek Yazılım ve Donanım Hizmetleri Ltd. Şti.
Meydan Sokak Veko Giz Plaza No:3 K:3
Maslak İstanbul

Tel: (0212) 290 26 90
Faks: (0212) 290 26 91
info@infotekltd.com.tr
www.infotekltd.com.tr
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun