Etkinlik Takvimi

18 Ocak 2011 @ 17:22

Epson ürünleri yenilendi de geldi

Epson, 18 Ocak’ta düzenlediği toplantıyla hem büyük ofis hem de küçük işletmeler için yeni baskı ve dijital görüntüleme çözümlerini bir araya topladığı ürün serisini tanıttı. Şirket dünyanın en ince 3LCD teknolojisine sahip yeni projektör serisini Türkiye’ye getirdi.

Toplantıda dünyanın en ince 3LCD teknolojisine sahip olmasıyla öne çıkan EB 1700 serisine ait projektörlerin yanı sıra küçük ofislerin baskı ihtiyaçlarına çözüm sunan dördü bir arada Epson Stylus Office BX625FWD yazıcısının da tanıtımı yapıldı.

Bunların yanı sıra EB-G5600&5900 video projektör serilerinin tanıtıldığı toplantıda Epson Uluslararası Kanal Geliştirme Müdürü Renato Vincenti ve Video Projektör Ürün Grubu Müdürü Carla Conca yaptığı sunumlarla ürünlere yönelik merakı giderdi.

EB 1700 serisini oluşturan EB-1750, 1770W ve 1775W modelleri 4,5 santim yüksekliği ve 1,7 kilogramlık ağırlığıyla dünyanın en ince 3LCD teknolojine sahip olmakla öne çıkıyor. HD görüntü kalitesine sahip projektörler, az yer kaplaması, 4 bilgisayara kadar Wi-Fi ile bağlanabilmesiyle dikkat çekiyor.

Üçü bir arada USB görüntüleme özelliğine sahip seri sunum yaparken hem sesi hem de görüntüyü istenilen biçimde ayarlama seçeneği sunuyor. Sadece duvar gibi düz zeminlere değil istenilen her zemine yansıtabilen görüntüler, yansıtılan zemin üzerinde de yakınlaştırılabiliyor.

Toplantının diğer kısmında ise Renato Vincenti, küçük ofislere yönelik geliştirilen Epson Stylus Office BX625FWD yazıcısını ayrıntılı olarak tanıttı. Özellikle baskı hızıyla ön plana çıkan BX625FWD’nin hızı, yarış otomobilinin finiş çizgisine vardığı süreyle eş değer tutulan kısa bir filmle gösterildi.

Ayrıca kronometre ile rakipleri Canon ve HP’den daha hızlı olduğu ispatlanan Epson Stylus Office BX625FWD ile dakikada 38 sayfa siyah, 15 sayfa ise renkli baskı alınabiliyor. Ürün kablosuz çalışması ve düşük baskı maliyetiyle daha çok küçük ofislere hitap ediyor.

Hem tek hem de çift taraflı çıkış alma özelliğine sahip BX625FWD, belgeleri sadece yazdırmayıp aynı zamanda tarıyor, kopyalıyor ve fakslıyor. Dördü bir arada özelliğiyle birlikte 250 sayfa yüklenebilen yazıcı ethernet ve Wi-Fi desteğine de sahip.

EB 1700 serisinden Türkiye’de satışta olan 1770W modeli KDV hariç 1000 avroya satılırken, 1775W modeli KDV hariç 1250 avrodan alıcı buluyor.

EB-1750 modelinin ise KDV hariç 750 avrodan Şubat ayında tüketiciyle buluşması bekleniyor.

1 Yorum

  1. ŞÜKRÜ ÖZKAN

    SAYIN EPSON,
    BEN EPSONUMDAN MEMNUNUM AMA BİR TÜRLU BOYASINI BULAMİYORUM BULDUĞUMDA MAKINE DEĞERİ KARŞIMA ÇİKIYOR BİZLER EMEKLİYIZ ÇOK ÖNEMLI BİR SORUN BU..

    BENİM İSTEĞİM EPSON CYAN TO712 İNTERNET KANALIYLE EN UCUZ YOLDAN ALMAK İSTİYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLUN EĞER ALAMASSAM MAKINEMİ EPSONA GÖNDERECEĞİM BEHİ ALADIĞINIZA EMİNİM SAYGILARİMLA

    Lütfen bu mesaji yetkilıye veriniz

İlgili Haberler

Logitech’den oyunculara özel fare

Logitech G, dünyanın en hızlı oyun faresi Logitech G402 Hyperion Fury Ultra-Fast FPS Gaming Mouse’u tanıttı. Hyperion Fury, Logitech’in özel Fusion Engine sensör teknolojisi ile saniyede 12 metrenin üzerinde...

ZyXEL’den gigabit hızında yönetilebilir anahtarlar

ZyXEL, yeni websmart ağ anahtarları ile  iş yerlerinin yüksek hızda ağlara ve modern uygulamalara bağlanabilmesine olanak tanıyor. ZyXEL, iş yerlerinin yüksek hızda ağlara ve modern uygulamalara bağlanabilmesini...

Kendi çektiğin fotoğrafın dışında kalmaya son

Samsung Electronics, 180 derece döndürülebilir dokunmatik ekranı ile değiştirilebilir lensli fotoğraf makinesi NX mini’yi Türkiye pazarına sundu.NX mini göz kırptığınızı algılayarak herhangi bir...

Android ve iPhone için Office Mobile artık ücretsiz

Microsoft CEO’su Satya Nadella, 27 Mart’ta ABD’deki basın mensuplarıyla bir araya geldiği basın toplantısında Microsoft’un “Önce Mobil, Önce Bulut” anlayışıyla hayata geçirdiği yeni ürünlerin...

Intel Core işlemci ailesinin en ince üyesi piyasaya çıktı

Sony Intel Core İşlemci ailesi’nin en ince Windows Tablet PC’si VAIO Tap11’i piyasaya sunuyor. Geleneksel bir dizüstü bilgisayar kullanımı sağlayan ürün klavyesiz 9,9 mm kalınlığında. Kılıf şeklindeki...